Конфліктологія та теорія ведення переговорів

Конфліктологія та теорія ведення переговорів

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Мацієвський Ю. В.

Видавництво, місто: Острог

Рік видання: 2015

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): M1 Навчальні матеріали

Анотація:

Курс «Конфліктологія та теорія ведення переговорів» складається з двох частин: теоретичної та прикладної. У теоретичній частині ми почнемо з критичного огляду головних підходів та шкіл до вивчення конфлікту (включно з поняттям «конфліктологія»), які склалися у соціальних науках починаючи з другої половини ХХ ст. Далі перейдемо до розгляду функцій, динаміки, структурних елементів та умов виникнення конфлікту. Визначимо типові стратегії поведінки, фактори та моделі ескалації конфлікту. У прикладній частині розглянемо кілька підходів до регулювання конфлікту з наголосом на діалогічній моделі Й. Гальтунга та методі принципових переговорів У. Фішера та Р. Юрі. Таким чином, студенти отримують необхідні знання, а на практичних заняттях зможуть покращити свої вміння регулювання конфліктів. Здобутий досвід стане у нагоді як у професійній діяльності, так і в повсякденному житті.

Переглянуло: 67 У закладках користувачів: volodymyr.kucher@oa.edu.ua daryna.kondratiuk@oa.edu.ua viktoriia.bohdaniuk@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".