Нарис історії середньовічної та ранньомодерної України

Нарис історії середньовічної та ранньомодерної України

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Яковенко Н.

Видавництво, місто: Київ: Критика

Рік видання: 2009

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94(477) Історія України

Анотація:

Концепція «Нарису історії середньовічної та ранньомодерної України» професора Наталі Яковенко, який виходить у світ четвертим виданням, спрямована на переосмислення усталеної схеми української історії, що його й дотепер чинна, хоч і захитана академічна історіографічна традиція успадкувала від народницького «національно-державного» історіописання. Порівняно з першою версією, яка з’явилася 1997 року, дослідниця значно розширила «Нарис» змістово, особливо сюжетами про світ уявлень та ідей ХVІ-ХVІІ століття, що є першочерговою сферою її наукових зацікавлень, та щедро оздобила свою книгу ілюстративним матеріалом.

Переглянуло: 582 У закладках користувачів: olha.zakharova@oa.edu.ua dmytro.denysov@oa.edu.ua oksana.hladun@oa.edu.ua viktoriia.sakharuk@oa.edu.ua vitalii.bondarchuk@oa.edu.ua vladyslava.holovko@oa.edu.ua olena.kyrychuk@oa.edu.ua solomiia.kryminska@oa.edu.ua anna.lavreniuk@oa.edu.ua liubov.biletska@oa.edu.ua viktoriia.polytsiak@oa.edu.ua alina.badzian@oa.edu.ua marianna.pavliush@oa.edu.ua olha.melnychuk@oa.edu.ua anastasiia.novak@oa.edu.ua oksana.denysiuk@oa.edu.ua oksana.kravets@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".