Міжнародна інформація

Міжнародна інформація

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Кудрявцева С. П., Колос В. В.

Видавництво, місто: К. : Слово

Рік видання: 2005

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 31 Демографія, соціологія, статистика

Анотація:

У навчальному посібнику викладаються концептуальні і методичні засади використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій для збору, аналізу і використання інформації в міжнародних інформаційних потоках, безперешкодного обміну думками, одержання і передачі інформації та ідей, минаючи інформаційні межі при наступаючій глобальній кооперації у 21-му столітті. Описуються принципи правового регулювання міжнародного інформаційного поля, сучасний стан розвитку міжнародних інформаційних організацій, формування інформаційного суспільства, проблеми забезпечення авторського права в контексті використання мережевих технологій, методи його захисту та питання правового регулювання в Інтернеті. Розглядаються проблеми інформатизації суспільства та міжнародні програми, що присвячені цим проблемам.

Переглянуло: 141 У закладках користувачів: oksana.fedchuk@oa.edu.ua mariana.khrystyk@oa.edu.ua oleksii.kruhlyk@oa.edu.ua illia.vitchenko@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".