Політична географія світу: навч. посіб.

Політична географія світу: навч. посіб.

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Трохимчук С. В., Федунь О. В.

Видавництво, місто: К. : Знання

Рік видання: 2007

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 91 Географія. Географічні дослідження Землі та окремих країн.

Анотація:

У навчальному посібнику розкрито особливості розвитку політичної географії, проаналізовано її проблеми, теоретичні засади, концепції та основні напрямки. Висвітлено питання формування політичної карти світу, політико-географічну сутність держави, основні її характеристики. Розглянуто вплив етнодемографічних і соціально-економічних процесів у світовій політиці, основи електоральної географії та геополітики, політико-географічні аспекти глобальних проблем людства, тенденції розвитку світового політичного процесу. Особливу увагу приділено історії розвитку політико-географічної та геополітичної думки в Україні.

Переглянуло: 442 У закладках користувачів: yaroslav.smirnov@oa.edu.ua nadiia.kharchuk@oa.edu.ua yelyzaveta.makovii@oa.edu.ua olena.tereshchenko@oa.edu.ua viktoriia.davydiv@oa.edu.ua serhii.konovalchuk@oa.edu.ua kateryna.kapitunova@oa.edu.ua pavlo.shevchuk@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".