Історія філософії: підручник

Історія філософії: підручник

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / Кременя В.

Видавництво, місто: Прапор, Харків

Рік видання: 2003

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 101 Сутність і роль філософії

Анотація:

Уперше в Україні підготовлено підручник з історії світової філософської думки. Автори, узявши за мету відійти від стереотипів розуміння суті, характеру та форм протікання історико-філософського процесу, сформованих з позиції «марксоцентризму», намагалися подати навчальний курс з виходом на рівень оволодіння світовою філософською думкою. У підручнику широко представлена східна і європейська філософія, подається досвід філософування в Америці та Африці, аналізується становлення філософії в Україні, Росії, Білорусі, Закавказзі та Середній Азії. Завершується підручник поданням положень сучасної західної філософії. Зміст підручника відповідає вимогам державного освітнього стандарту, в ньому використовується досвід викладання історії філософії в університетах Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та інших навчальних закладах України. Враховано досвід вивчення історії філософії у вищих навчальних закладах США, Англії, Німеччини, Росії. Підручник написано на основі класичних джерел і праць видатних мислителів світових національних шкіл.

Переглянуло: 231 У закладках користувачів: diana.khlystun@oa.edu.ua mariia.duvalka@oa.edu.ua nataliia.hutchenko@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".