Страхування

Страхування

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Ткаченко Н. В.

Видавництво, місто: Київ: УБС НБУ

Рік видання: 2014

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 36 Забезпечення духовних і матеріальних життєвих потреб

Анотація:

Системно висвітлено питання, присвячені теоретичним засадам страхуван­ня (сутність, принципи і роль страхування; класифікація страхування; страхові ризики та їх оцінка; страховий ринок; страхова організація; державне регулювання страхової діяльності), дослідженню особливостей та підходів щодо організації та проведення особистого, майнового страхування і страхування відповідальності; особливостям відносин перестрахування і співстрахування, формування доходів, витрат і прибутку страховика, значущості фінансової стійкості страхової компанії та специфіки її забезпечення.

Переглянуло: 181 У закладках користувачів: vita.volkova@oa.edu.ua tetiana.shcherba@oa.edu.ua anastasiia.teleton@oa.edu.ua oksana.lopatska@oa.edu.ua olha.nychyporuk@oa.edu.ua dariia.kupchenko@oa.edu.ua nataliia.m.kovalchuk@oa.edu.ua iryna.dod@oa.edu.ua alona.pryimachuk@oa.edu.ua kateryna.didych@oa.edu.ua marta.hlushchyk@oa.edu.ua oksana.ostrovska@oa.edu.ua khrystyna.kostiv@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".