Небезпечне суперництво... Українське питання в зовнішній політиці Польщі та Радянського Союзу. 1938–1939 рр.

Небезпечне суперництво... Українське питання в зовнішній політиці Польщі та Радянського Союзу. 1938–1939 рр.

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Трофимович Л., Трофимович В.

Видавництво, місто: Рівне: Волинські обереги

Рік видання: 2013

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 94 Загальна історія

Анотація:

У монографії на основі архівних джерел, опублікованих документів і ма­теріалів, періодичних видань, щоденникових записів та спогадів учасників до­сліджуваних подій комплексно розглянуто українське питання в зовнішній політиці Польщі та СРСР у 1938 - 1939 рр. З’ясовано проблему Карпатської України в контексті європейської політики Польської Республіки і Радян­ського Союзу. Простсжено радянсько-польські відносини до вересня 1939 р. та вплив на них української проблеми. Висвітлено «визвольний похід» Чер­воної армії на західноукраїнські землі. Проаналізовано спроби налагодженнякот ітакті в польського еміграційного уряду з українським національним рухом.

Переглянуло: 124 У закладках користувачів: olha.zakharova@oa.edu.ua nataliia.a.kondratiuk@oa.edu.ua nataliia.bruiaka@oa.edu.ua anastasiia.verkhovetska@oa.edu.ua oleksandr.s.yaremchuk@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".