Історія української літератури. Т. 1 : Давня література (X — перша половина XVI ст.)

Історія української літератури. Т. 1 : Давня література (X — перша половина XVI ст.)

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / Пелешенко Ю., Сулима В. , Білоус П. та ін.

Видавництво, місто: К. : Наукова думка

Рік видання: 2013

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 82 Художня література. Літературознавство

Анотація:

Нова дванадцятитомна «Історія української літератури» подає розгорнуту панораму зародження і розвитку вітчизняного письменства X—XXI ст., його родових, жанрових і художніх форм, унікальних пам’яток і письменницьких особистостей. Видання трактує історію нашої словесності як цілісний тисячолітній процес, як живий еволюційний рух слова і думки, спрямований на утвердження національно-духовної та державної ідентичності, невтомний пошук гармонійної взаємодії між людиною і соціумом, між Україною і світовою цивілізацією. Перший том присвячений літературі раннього і зрілого Середньовіччя, що хронологічно збігається з епохою Київської Русі (X — перша половина XIII ст.), та літературі пізнього Середньовіччя (друга половина XIII — перша половина XVI ст.), розвиток якої позначений ренесансними віяннями.
Видання розраховане на вчених-гуманітаріїв, викладачів, студентів гуманітарних факультетів, учителів-філологів та всіх тих, хто цікавиться історією української літератури.

Переглянуло: 113 У закладках користувачів: daryna.kuzmich@oa.edu.ua ivanna.dzhus@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".