Комп’ютерний аудит: контрольні методики і технології

Комп’ютерний аудит: контрольні методики і технології

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Івахненков С.В.

Видавництво, місто: К. : Знання

Рік видання: 2005

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У монографії розглядається ряд теоретичних та практичних питань, пов’язаних зі змінами в контрольній діяльності, зумовленими застосуванням інформаційних технологій. Уточнено понятійний апарат, розроблено та обґрунтовано оцінку аудиторських ризиків, висвітлено методику перевірок комп’ютерних систем бухгалтерського обліку, основні підходи до автоматизації проведення аудиторської перевірки і діяльності аудиторських фірм. Наведено та проаналізовано різноманітні сучасні методики перевірки підприємств, які у своїй діяльності використовують інформаційні системи як для ведення бухгалтерського обліку та складання звітності, так і для автоматизації операційної діяльності. Значна увага приділена проведенню аудиторських аналітичних процедур із використанням математичних і статистичних методів. Представлені фактично невідомі українським фахівцям комп’ютеризовані методи аудиту (CAATs), які вже тривалий час з успіхом використовуються фахівцями розвинутих країн.

Переглянуло: 69 У закладках користувачів: liba


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".