Психологія професійної самосвідомості студентів

Психологія професійної самосвідомості студентів

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Каламаж Р. В.

Видавництво, місто: Острог : Вид-во НаУОА

Рік видання: 2015

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 159.9 Психологія

Анотація:

У навчально-методичному посібнику розкрито зміст понять, професійної самосвідомості та професійної Я-концепції, здійснено структурно-функціональний аналіз професійної самосвідомості, розглянуто питання діагностики рівня її сформованості. І на прикладі майбутніх юристів розкривається питання цілеспрямованого фор­мування професійної самосвідомості на етапі навчання у ВНЗ. Окрема увага приділена когнітивному та метакогнітивному підходам до виділеного предмета досліджен­ня. Порушується проблема академічної Я-концепції та її зв'язку з навчальними досягненнями студентів. Посібник адресований насамперед студентам психо­логічних та юридичних спеціальностей, аспірантам, а також може бузи корисний тим, хто цікавиться пробле­мами особистісного та професійної о розвитку.

Переглянуло: 67 У закладках користувачів: anastasiia.panasiuk@oa.edu.ua yuliia.kotovska@oa.edu.ua sofiia.markushevska@oa.edu.ua mariia.datsko@oa.edu.ua nataliia.volhusheva@oa.edu.ua alina.horbach@oa.edu.ua viktoriia.mamchur@oa.edu.ua yelyzaveta.tymoshchuk@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".