Національна безпека в умовах соціальних трансформацій: методологія, дослідження та забезпечення

Національна безпека в умовах соціальних трансформацій: методологія, дослідження та забезпечення

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Дзьобань О. П.

Видавництво, місто: Харків : Константа

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 35 Державне адміністративне управління. Військова справа

Анотація:

Монографію присвячено дослідженню феномена національної безпеки в умовах соціокультурних трансформацій. У даному виданні зроблена спроба системного поєднання різних методологічних підходів до аналізу основних аспектів забезпечення національної безпеки. Сутність ключових категорій даної наукової сфери досліджується крізь призму інтерсуб’єктивної філософсь­кої парадигми. Аналізується сутність і особливості соціальних систем трансформативного типу, стійкість і лабільність соціальної системи через дію базо­вих констант і варіативних величин, досліджується динаміка перехідних про­цесів у період трансформацій, розкривається філософська концепція місця й ролі системи забезпечення національної безпеки в суспільстві, що трансфор­мується.

Переглянуло: 87 У закладках користувачів: oles.mosenko@oa.edu.ua artem.shchyhol@oa.edu.ua iryna.serheieva@oa.edu.ua svitoslav.storozhuk@oa.edu.ua daryna.ponurok@oa.edu.ua yana.mozherovska@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".