Національна безпека та національні інтереси України

Національна безпека та національні інтереси України

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Ліпкан В. А.

Видавництво, місто: Київ : КНТ

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 35 Державне адміністративне управління. Військова справа

Анотація:

Проблема національної безпеки України має карди­нально важливе значення у контексті загального розвитку країни та її інтеграції до євроатлантичних структур та у світове співтовариство. Фактичне геополітичне становище держави дозволяє констатувати неадекватність реального і бажаного стану України в світі, відсутність дійових стратегій, які б зрушили ситуацію з критичної межі. Це зумовлює зосередження пильної уваги до проблем забезпечення національної безпеки держави, яка поєднує питання розвитку окремих складових системи націо­нальної безпеки із необхідністю забезпечення життєво важливих національних інтересів.

Переглянуло: 101 У закладках користувачів: vladyslav.berezhnyi@oa.edu.ua alina.baldych@oa.edu.ua oles.mosenko@oa.edu.ua artem.shchyhol@oa.edu.ua vitalii.senko@oa.edu.ua liubov.kochubei@oa.edu.ua nazar.kravchuk@oa.edu.ua yuliia.prokopchuk@oa.edu.ua iryna.serheieva@oa.edu.ua svitoslav.storozhuk@oa.edu.ua daryna.ponurok@oa.edu.ua mykola.romanov@oa.edu.ua yana.mozherovska@oa.edu.ua olha.omelchenko@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".