Мистецтво говорити

Мистецтво говорити

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Томан І.

Видавництво, місто: Київ : Політвидав України

Рік видання: 1989

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 80 Загальні питання лінгвістики та літератури. Філологія

Анотація:

В науково-популярній книзі відомий чеський письменник і соці­олог Іржі Томан на основі власного досвіду та життєвих спосте­режень дає практичні поради щодо того, як краще оволодіти техні­кою розмови з колегами, друзями, рідними, як побудувати свій виступ перед аудиторією.

Переглянуло: 277 У закладках користувачів: sofiia.natiazhko@oa.edu.ua vladyslava.kirieva@oa.edu.ua alona.ivanchenko@oa.edu.ua nazarii.horchytsia@oa.edu.ua vira.tsokan@oa.edu.ua iryna.m.romaniuk@oa.edu.ua anna.lavreniuk@oa.edu.ua halyna.perepiolkina@oa.edu.ua kateryna.tsyhaniuk@oa.edu.ua kateryna.yu.tkachuk@oa.edu.ua serhii.kats@oa.edu.ua mariia.melnyk@oa.edu.ua vladyslava.babko@oa.edu.ua karina.kyryliuk@oa.edu.ua mariia.pryshko@oa.edu.ua kateryna.nevirkovets@oa.edu.ua viktoriia.marusenko@oa.edu.ua marianna.pavliush@oa.edu.ua karina.hordieieva@oa.edu.ua viktoriia.kovalchuk@oa.edu.ua alina.bobrovska@oa.edu.ua lada.zaliska@oa.edu.ua alina.fedorenko@oa.edu.ua yuliia.mykolaichuk@oa.edu.ua anastasiia.huntik@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".