Психологія мислення

Психологія мислення

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / Пасічник І. Д., Кала­маж Р. В., Матласевич О. В. та ін.

Видавництво, місто: Острог : Вид-во НаУОА

Рік видання: 2015

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 159.9 Психологія

Анотація:

Підручник охоплює основний зміст нормативного курсу «Психологія мислення». У ньому висвітлюється історія психо­логії мислення, сучасний стан дослідження мислення як пізна­вального процесу та як метакогнітивного феномену, розгля­дається проблема методів дослідження мислення, порушення процесу мислення, а також система процедур, що забезпечу­ють самостійне, творче засвоєння інформації.

Переглянуло: 124 У закладках користувачів: yurii.honchar@oa.edu.ua yurii.mushtuk@oa.edu.ua ivan.kovalchuk@oa.edu.ua kristina.ortynska@oa.edu.ua tetiana.kuzmynchuk@oa.edu.ua raisa.borsuk@oa.edu.ua hanna.kulyk@oa.edu.ua mariia.kolodych@oa.edu.ua hlib.bakulin@oa.edu.ua nazarii.chernikhovskyi@oa.edu.ua vira.tsokan@oa.edu.ua lit_lit.pro@oa.edu.ua viktoriia.storozhuk@oa.edu.ua svitlana.bandura@oa.edu.ua oleksandra.stryhun@oa.edu.ua kateryna.balashova@oa.edu.ua anna.dudik@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".