Фінансова діяльність суб’єктів господарювання

Фінансова діяльність суб’єктів господарювання

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Терещенко О. О.

Видавництво, місто: Київ : КНЕУ

Рік видання: 2003

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У пропонованому навчальному посібнику комплексно розкрито актуальні пи­тання, пов’язані з організацією фінансової діяльності суб’єктів господарювання, фі­нансуванням, управлінням Cash-flow, дивідендною політикою, фінансовими інвестиціями, оцінкою вартості підприємств, фінансовим контролінгом та бюджетуванням. Призначений для студентів, слухачів магістерських програм економічних вузів, бізнесменів, фінансових директорів, контролерів та аналітиків, менеджерів підпри­ємств, працівників банків, консалтингових фірм і фінансових посередників. За допо­могою посібника спеціалісти у фінансовій сфері мають можливість набути базової підготовки з питань організації фінансової діяльності підприємств і навчитись прий­мати кваліфіковані фінансові рішення.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".