Товариство дослідників Волині: історія, діяльність, постаті

Товариство дослідників Волині: історія, діяльність, постаті

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Костриця М. Ю.

Видавництво, місто: Житомир: М.А.К.

Рік видання: 2001

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 908 Краєзнавство

Анотація:

У монографії вперше на великому документальному матеріалі подано історію ви­никнення, становлення і діяльності Товариства дослідників Волині — однієї з пер­ших регіональних науково-громадських краєзнавчих інституцій в Правобережній Україні. Висвітлюються основні напрями дослідницької діяльності у вивченні краю, розкривається значення товариства у формуванні наукового волинознавства, а також показується його роль у просвітницькому русі. У книзі проаналізовано творчу спад­щину багатьох відомих дослідників краю — звитяжців українського національного відродження; відновлено історичну справедливість щодо цілого ряду видатних діячів, чиї імена протягом тривалого часу незаслужено замовчувалися. Публікується повна бібліографія праць Товариства дослідників Волині та його спадкоємців. Наведено документи й матеріали, що висвітлюють його діяльність.

Переглянуло: 200 У закладках користувачів: olesia.shvets@oa.edu.ua iryna.kapustynska@oa.edu.ua anastasiia.zakharuk@oa.edu.ua taras.klimkovskyi@oa.edu.ua yuliia.metelska@oa.edu.ua viktoriia.ishchuk@oa.edu.ua yuliia.halahuz@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".