Історія ГУЛАГу

Історія ГУЛАГу

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Епплбом Е.

Видавництво, місто: Київ: ВД «Києво-Могилянська академія»

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94 Загальна історія

Анотація:

«Історія ГУЛАГу» (Пулітцерівська премія 2004 р.) - перша систематична праця, присвячена хронології, причинам та наслідкам розвитку репресивного апарату Радянського Союзу і системи концентраційних таборів як його складової. На основі фактів автор доводить, що система радянських карально-трудових таборів була небаченим за своїми масштабами і жорстокістю інструментом експлуатації, гноблення і винищення комуністичною владою народів Радянського Союзу. Енн Епплбом спирається як на вже відомі опубліковані свідчення, так і на результати власної великої дослідницької праці в архівах колишнього Радянського Союзу.
Актуальність «Історії ГУЛАГу» для України тяжко переоцінити. Ця книжка може і повинна стати одним із чинників формування суспільної думки, яка нарешті зуміє подолати радянський спосіб мислення і дії в новій українській державі й українському суспільстві.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".