Чисельні методи в інформатиці

Чисельні методи в інформатиці

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Фельдман Л. П., Петренко А. І., Дмитрієва О. А.

Видавництво, місто: Київ: Видавнича група ВНV

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 00 Загальні питання науки та культури

Анотація:

Докладно і послідовно викладено основні методи розв’язання задач лінійної та нелінійної алгебри, наближення функцій, звичайних диференціальних рівнянь, рівнянь із частинними похідними та інтегральних рівнянь, застосовуваних для моделювання та оптимізації об’єктів і систем найрізноманітнішої природи. Поряд із класичними розглядаються сучасні чисельні методи розв’язання погано обумовлених і жорстких систем рівнянь. Значну увагу приділено практичній реалізації методів у середовищі комп’ютерної системи математичних розрахунків Mathematica.
Для студентів, які навчаються за напрямами «Комп’ютерні науки», «Комп'ютерна інженерія», «Комп’ютеризовані системи, автоматика і управління», може бути рекомендований студентам усіх спеціальностей, які вивчають сучасні інформаційні технології в межах дисциплін «Чисельні методи» і «Основи програмування та алгоритмічні мови». Підручник може бути корисний також викладачам зазначених дисциплін.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".