Deutsche grammatik

Deutsche grammatik

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Драб Н. Л., Скринька С., Стаброз С.

Видавництво, місто: Вінниця : Нова книга

Рік видання: 2007

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови

Анотація:

Цей навчальний посібник-довідник з граматики німецької мови з ключами розроблений для студентів як мовних, так і немовних ВНЗ України, учнів старших класів спеціалізованих шкіл, слухачів німецьких курсів, а також для всіх бажаючих самостійно поновити, актуалізувати, систематизувати та доповнити свої знання німецької мови. В цьому навчальному посібнику, який складається зі 130 уроків, ми спробували детально описати всі граматичні явища: дієслово, іменник, прикметник, прислівник, числівник, інфінітив, партицип, прийменник, числівник. Кожен урок містить правила з певного граматичного явища, які ілюструються прикладами з перекладом на українську мову для полегшення їх сприйняття, та вправи як на підстановку, так і на переклад. Ви можете перевірити ефективність виконан­ня вправ за допомогою наданих ключів. Для побудови вправ максимально були використані автентичні речення з різноманітних побутових тем. Нами була зроблена спроба максимально пожвавити вправи, тому ми внесли елементи гумору як до ілюстрацій навчального посібника, так і до змісту вправ.

Переглянуло: 981 У закладках користувачів: oksana.iurieva@oa.edu.ua iryna.marchenko@oa.edu.ua kateryna.omelchuk@oa.edu.ua inna.hutsalo@oa.edu.ua yelyzaveta.solomina@oa.edu.ua oleksandra.samarska@oa.edu.ua alona.ivanchenko@oa.edu.ua vira.tsokan@oa.edu.ua daryna.kuzmich@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".