Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності

Брама Європи. Історія України від скіфських воєн до незалежності

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Плохій С.

Видавництво, місто: Харків : «Клуб Сімейного Дозвілля»

Рік видання: 2019

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94(477) Історія України

Анотація:

Сергій Плохій пропонує коротку, але всеосяжну історію України, що контекстуалізує сучасну політику пана Путіна як агресію проти волі українського народу, а також проти поряд­ку, що встановився наприкінці «холодної війни». Приємна в прочитанні, «Брама Європи» захопить тих, хто добре знайо­мий з московським викладом фактів, пізнавальною подорож­жю минулим України.

Переглянуло: 217 У закладках користувачів: vitalii.bondarchuk@oa.edu.ua iryna.lytvynets@oa.edu.ua aryna.homon@oa.edu.ua bohdana.hainiuk@oa.edu.ua anastasiia.novak@oa.edu.ua serhii.sinelnykov@oa.edu.ua evelina.yezerska@oa.edu.ua olha.litvyn@oa.edu.ua oksana.kravets@oa.edu.ua yehor.popov@oa.edu.ua yelyzaveta.marchenko@oa.edu.ua anastasiia.poltarina@oa.edu.ua yuliia.chyzh@oa.edu.ua iryna.poliukhovych@oa.edu.ua marharyta.yashchenko@oa.edu.ua natalia.denysenko@oa.edu.ua anastasiia.hnatenko@oa.edu.ua mark.lobodenko@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".