Українське православне церковне мистецтво Волині (IX—XX ст.)

Українське православне церковне мистецтво Волині (IX—XX ст.)

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Рожко В. Є.

Видавництво, місто: Луцьк: Волинська обласна друкарня

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 28 Християнські церкви, секти, деномінації

Анотація:

Історико-краєзнавчий нарис «Українське православне церковне мистецтво Волині (IX—X X ст.)» — чергове наукове дослідження автора з історії святого українського православ'я на історичній Волині.
Володимир Рожко — історик-архівіст. Закінчив Ківерцівську СШ № 1, історичний факультет Луцького педінституту імені Лесі Українки, Волинську Духовну семінарію з відзнакою.
Дійсний член Інституту дослідів Волині у Вінніпезі (Канада) та його представник в Україні, почесний професор Волинського державного університету імені Лесі Українки, учасник дисидентського руху на Волині в 60-80-х рр. X X ст.
Нове дослідження — перша праця з історії українського православного церковного мистецтва історичної Волині, важливий внесок у скарбницю волинезнавчої науки. Розрахована на студентів, викладачів, науковців, широке коло вірних нашої Святої Помісної Української Православної церкви.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".