Голодомор 1932—1933 рр. як геноцид: труднощі усвідом­лення

Голодомор 1932—1933 рр. як геноцид: труднощі усвідом­лення

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Кульчицький С. В.

Видавництво, місто: К.: Наш час

Рік видання: 2007

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94(477) Історія України

Анотація:

На підставі багатьох документів і свідчень автор встановлює, що Голодомор 1932-1933 рр. в українському селі являв собою результат замаскованої під хлі­бозаготівлі каральної акції з вилучення у селян всього наявного у них продо­вольства. В книзі доведено, що Сталін застосував цю терористичну акцію в си­туації гострої кризи і голоду в багатьох регіонах СРСР, які були наслідком здійснюваної Кремлем прискореної «революції згори».
Книга допомагає усвідомити, що терор голодом у поєднанні з репресіями проти безпартійної української інтелігенції та членів КП(б)У мали на меті по­передити соціальний і політичний вибух в найбільшій національній республіці.
Це дослідження призначене для української громадськості, яка зацікавлена у міжнародному визнанні Закону України «Про Голодомор 1932-1933 років в Україні», прийнятого Верховною Радою 28 листопада 2006 р.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".