Україна в Другій світовій війні: погляд з XXI ст. : історичні нариси. Книга перша

Україна в Другій світовій війні: погляд з XXI ст. : історичні нариси. Книга перша

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за ред. В. А. Смолій та ін.

Видавництво, місто: Київ : Наукова думка

Рік видання: 2011

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94(477) Історія України

Анотація:

У виданні висвітлюється широке коло питань одного з найбільш драматичних періодів історії України — періоду Другої світової та Великої Вітчизняної воєн.
На основі критичного аналізу вже опублікованих матеріалів і нових масивів джерел, більшість з яких вперше вводиться до наукового обігу, подається сучасне бачення мо­білізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових опе­рацій на території України, політики німецької окупаційної влади, повсякденного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьби партизанів та підпільни­ків у тилу нацистських окупантів, діяльності самостійницьких інституцій, становища вій­ськовополонених, суспільно-політичних та соціокультурних процесів воєнної доби, стану радянської економіки в роки війни та у відбудовний період, з’ясовуються також долі жертв нацистських переслідувань, демографічні втрати українського народу в роки війни. Видання розраховане на всіх, хто цікавиться минулим України.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".