Україна в Другій світовій війні: погляд з XXI століття. Кн. 2

Україна в Другій світовій війні: погляд з XXI століття. Кн. 2

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / В. А. Смолій, Г. В. Боряк, Ю. А. Левенець та ін.

Видавництво, місто: Київ : Наукова думка

Рік видання: 2011

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94 Загальна історія

Анотація:

У виданні висвітлюється широке коло концептуальних питань одного з найбільш драматичних періодів історії України — періоду Другої світової та Великої Вітчизняної воєн.
На основі критичного аналізу вже опублікованих матеріалів і нових масивів джерел, більшість з яких вперше вводиться до наукового обігу, подається сучасне бачення мо­білізаційних і режимних заходів радянського керівництва, стратегічних і фронтових опе­рацій на території України, політики німецької та румунської окупаційної влади, повсяк­ денного життя цивільного населення в умовах нацистського режиму, боротьби партизанів та підпільників у тилу нацистських окупантів, діяльності самостійницьких інституцій, становища військовополонених, суспільно-політичних та соціокультурних процесів воєн­ної доби, стану радянської економіки в роки війни та у відбудовний період, з’ясовуються долі жертв нацистських переслідувань, демографічні втрати українського народу в роки війни.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".