Основи теорії мовної комунікації

Основи теорії мовної комунікації

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Семенюк О. А., Паращук В. Ю.

Видавництво, місто: Київ : Академія

Рік видання: 2010

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 81 Лінгвістика. Мовознавство. Мови

Анотація:

Мовна комунікація є складною інформаційно-знаковою системою, у якій взаємодіють індивідуальні, національні, інтер­національні мовні компоненти. Функціонування цієї системи має історичну і соціально-культурну зумовленість. У центрі її — людина, що творить мовлення як цілеспрямовану дію. Уміння спілкуватися є винятково важливою людською компетенцією, однією з передумов досягнення успіху в будь-якій справі. Розви­нена мовна особистість знає й ефективно використовує лінгві­стичні, соціолінгвістичні, прагматичні аспекти комунікації, правила комунікативної поведінки в різних ситуаціях.
Виробленню належної мовної культури покликаний сприя­ти матеріал пропонованого навчального посібника, адресовано­го передусім студентам вищих навчальних закладів. Корисний він буде вчителям-філологам, журналістам, фахівцям із рекла­ми і паблік рілейшнз, усім, для кого ефективне спілкування є засобом досягнення особистісної та ділової мети.

Переглянуло: 92 У закладках користувачів: yaroslava.protsyshyna@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".