Методичні рекомендації до написання курсової роботи (проєкту) (для студентів спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини»)

Методичні рекомендації до написання курсової роботи (проєкту) (для студентів спеціальності 291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, освітньо-професійної програми «Міжнародні відносини»)

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): уклад. Конопка Н. О.

Видавництво, місто: Острог: Вид-во НаУОА

Рік видання: 2020

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Лінк: https://drive.google.com/file/d/1zn-ZLx1RkeKNQp5aKIPp000maZqd91zM/view?usp=sharing

Категорія (УДК): 001 Наука та знання загалом

Анотація:

У методичних рекомендаціях розкриваються сутність, послідовність виконання, підготовку до захисту та наукове керівництво курсовою роботою. В рекомендаціях висвітлено питання підготовки і захисту курсової роботи (проєкту), наводяться загальні вимоги щодо написання тексту, оформлення структури, бібліографічного апарату, приміток, ілюстрацій, таблиць, додатків, академічного письма, мовностилістичної культури тощо. Подано рекомендації щодо вибору методів нау кового дослідження, вибору теми та рекомендовано загальну схему процесу підготовки наукової роботи. Рекомендації можуть бути використані для підготовки до практичних занять з курсу «Організація науково-дослідної роботи студента». Всі рекомендації викладено відповідно до чинних нормативних актів Міністерства освіти України та положення про курсову роботу (проєкт) Національного університету «Острозька академія» (протокол № 11 Вченої ради Національ ного університету «Острозька академія» від 30.04.2020 р., наказ № 52 ректора проф. Пасічника І.Д. від 8 травня 2020 р.), що регламентують підготовку бакалаврів у системі освіти України.

Переглянуло: 320

У закладках користувачів: diana.vasylieva@oa.edu.ua daria.fomeniuk@oa.edu.ua nataliia.vasylieva@oa.edu.ua alina.huda@oa.edu.ua oleksandr.kovalov@oa.edu.ua yaroslav.varin@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".