Соціальна відповідальність: теорія і практика розвитку

Соціальна відповідальність: теорія і практика розвитку

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за наук. ред. А. М. Колота

Видавництво, місто: Київ : КНЕУ

Рік видання: 2012

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 31 Демографія, соціологія, статистика

Анотація:

У монографії подано цілісне системне дослідження феномену соціальної відповідальності суб’єктів суспільства на всіх рівнях — особистісному, корпоративному, інституціональному та державному. Розглядаються теоретичні засади соціальної відповідальності людини як відображення її органічного зв’язку із суспільством і природою, поєднання в ній біологічної, соціальної і духовної основ. Значну увагу приділено теорії і практиці соціальної відповідальності бізнесу, держави та інститутів громадянського суспільства. Виокремлено уроки і зроблено висновки із суперечливої практики розвитку соціальної відповідальності, що склалася на рубежі двох тисячоліть. Досліджено проблематику імплементації національної ідеї соціальної відповідальності в загальну систему суспільного розвитку.
Для науковців, економістів і менеджерів-практиків, викладачів, аспірантів, працівників органів державної виконавчої влади, представників сторін соціального партнерства та для студентів економічних напрямів підготовки.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".