Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за ред. І. М. Сотник, Л. М. Таранюка

Видавництво, місто: Суми : Університетська книга

Рік видання: 2020

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У підручнику викладено теоретичні, методичні та прикладні аспекти діяльності суб'єктів підприємства, торгівлі і біржової діяльності. Розглянуто питання антикризового управління у підприємництві, особливості розвитку бізнесу з урахуванням європейських тенденцій. Розкрито економічні аспекти соціальних відносин, логістики, ціноутворення, бізнес-планування, маркетингової діяльності, управління витратами, стратегічного планування в підприємницькій та торгівельних сферах. Приділено увагу моделюванню бізнес-процесів та їх змінам у підприємництві, питанням організаційної культури та етики в бізнесі.
Підручник призначений для підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", а також буде корисним для викладачів та фахівців, що працюють у сфері підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".