Театр, розвіяний по світу: феномен сцени повоєнної української діаспори (Німеччина, Австрія, Франція, США, Канада, Австралія)

Театр, розвіяний по світу: феномен сцени повоєнної української діаспори (Німеччина, Австрія, Франція, США, Канада, Австралія)

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Гайдабура В.

Видавництво, місто: Київ : ВД "КМА"

Рік видання: 2015

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 79 Видовищні мистецтва. Розваги. Ігри. Спорт

Анотація:

Автор книжки, член-кореспондент Академії мистецтв України, доктор мистецтвознавства Валерій Михайлович Гайдабура, що відомий своїм монографічним дослідженням про сценічне мистецтво в Україні періоду німецько-фашистської окупації (1941-1944), цього разу першим у вітчизняному театрознавстві звернувся до узагальнення багаторічної практики повоєнного театру української діаспори та його тлумачення як невід’ємної частини комплексної історії національного мистецтва XX століття. Феномен сцени української повоєнної діаспори автор досліджує у науково-популярній формі; у методології приваблює звернення до персоналістики та психоаналітичних можливостей епістології. У книзі зібрано матеріали, документи, персонали, спогади, листування, а також подано авторські рефлексії.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".