Історія античної цивілізації. Т. 1 : Стародавня Греція

Історія античної цивілізації. Т. 1 : Стародавня Греція

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Балух В. О.

Видавництво, місто: Чернівці : Наші книги

Рік видання: 2007

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94 Загальна історія

Анотація:

Підручник містить систематичний виклад історії античної цивілізації. Перший том «Стародавня Греція» висвітлює процес зародження, формування, розквіту і падіння давньогрецької цивілізації, починаючи з ранньодержавних об’єднань на Криті і закінчуючи елліністичним Єгиптом, завойова­ним наприкінці І ст. до н.е. Римом. Матеріал підручника поданий з урахуванням вимог кредитно-модульної системи навчання. У додатках вміщено хронологічну таблицю, термінологічний слов­ник, перелік географічних назв, найважливіші грецькі божества, грецький календар, найважливіші грецькі свята, основні одиниці мір і ваг, список видатних державних, військових і культурних діячів, предметний, географічний і іменний покажчики, бібліографію.
Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів шкіл, коледжів, гімназій, ліцеїв і всіх, кому не байдужа історія світових цивілізацій.

Переглянуло: 145 У закладках користувачів: bohdan.litviak@oa.edu.ua liubov.biletska@oa.edu.ua olha.kondratiuk@oa.edu.ua nazarii.ivakhiv@oa.edu.ua iryna.rybachok@oa.edu.ua yuliia.melnychuk@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".