Демократичний цивільний контроль над сектором безпеки і оборони: теорія і практика

Демократичний цивільний контроль над сектором безпеки і оборони: теорія і практика

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за заг. ред. В. Г. Пилипчука

Видавництво, місто: Київ ; Одеса : Фенікс

Рік видання: 2020

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 35 Державне адміністративне управління. Військова справа

Анотація:

У посібнику на основі узагальнення результатів фундаментальних і прикладних досліджень розглянуто актуальні теоретичні, правові та організаційні аспекти становлення і розвитку системи демократичного цивільного контролю над сектором безпеки і оборони в сучасних умовах, зокрема, питання сутності, змісту та організаційної моделі цивільного контролю і його демократичної природи. Висвітлено генезис формування і розвитку системи демократичного цивільного контролю в Україні та відповідний досвід країн-членів ЄС і НАТО. Особлива увага приділяється аргументації соціальної і професійної необхідності демократичного цивільного контролю та механізмам його практичної реалізації.
Видання розраховане на експертів і вчених в галузі права національної безпеки та військового права, фахівців сектора безпеки і оборони, науково-педагогічний склад, аспірантів і докторантів, курсантів, студентів і слухачів профільних закладів вищої освіти.

Переглянуло: 121 У закладках користувачів: mykola.kotiukh@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".