Сучасна глобалістика: провідні концепції і модерна практика

Сучасна глобалістика: провідні концепції і модерна практика

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Бебик В. М., Шергін С. О., Дегтерьова Л. О.

Видавництво, місто: Київ : Ун-т "Україна"

Рік видання: 2006

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 31 Демографія, соціологія, статистика

Анотація:

Автори досліджують проблеми сучасної глобалістики з класичних наукових позицій. Вони вивчають і аналізують підходи інших і додають до них своє бачення розвитку процесів глобалізації. Це дослідження виглядає цілком слушним і обгрунтованим у контексті становлення та еволюції цієї нової науки, яка поступово набирає понятійно-категоріальну і методолого-методичну «вагу» в родині суспільних наук. Донедавна глобалізація «чомусь» розглядалась в основному як зростаюча перевага ліберально-демократичної (читай - західної) моделі розвитку новонароджуваного глобального світу. В цьому зв’язку безперечною перевагою цієї книги (на тлі всіх інших) є розгляд процесів глобалізації через призму цивілізаційних підходів представників різних культур. Тому думки вчених, які представляють, зокрема, Азійсько-Тихоокеанський регіон світу чи православну цивілізацію, є дуже цікавими, оскільки глобальний світ, який формується в сучасних умовах, має строкатий характер і розвивається за кількома культурно-цівілізаційними моделями.
Особливий інтерес читачів (студентів, аспірантів, дослідників т а діючих політиків і дипломатів) має привернути авторський аналіз проблем становлення структур глобальної держави і глобального громадянського суспільства,
глобальної психології і системи глобальної освіти, а також пошуків «глобальної української ніші» у новонароджуваному глобальному світі.

Переглянуло: 92 У закладках користувачів: valerii.zaluzhnyi@oa.edu.ua illia.vitchenko@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".