Управління інноваційною діяльністю. Інноваційний менеджмент в знаннєорієнтованій економіці (магістерський курс)

Управління інноваційною діяльністю. Інноваційний менеджмент в знаннєорієнтованій економіці (магістерський курс)

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за заг. ред. С. М. Ілляшенка

Видавництво, місто: Суми : Університетська книга

Рік видання: 2018

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У підручнику висвітлено теоритичні і методичні засади інноваційного менеджменту в знаннєорієнтованій економіці в обсягах фахових нормативних дисциплін, що викладаються у вищих навчальних закладах у межах магістратури зі спеціальності "Управління інноваційною діяльністю", а також спеціальних авторських дисциплін, які розширюють світогляд і поглиблюють підготовку фахівців з управління діяльнітю на рівні держави, галузі та окремої організації. Містить велику кількість прикладів і фактичного матеріалу, що ілюструють теоритичні положення. Для викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей, а також тих, хто вивчає інноваційний менеджмент на неекономічних спеціальностях вищих навчальних закладів. Стане в пригоді для керівників і провідних фахівців підприємств різних галузей та широкого кола читачів, яких цікавлять проблеми управління інноваційною діяльністю.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".