Антикризове фінансове управління на підприємстві

Антикризове фінансове управління на підприємстві

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Терещенко О. О.

Видавництво, місто: Київ : КНЕУ

Рік видання: 2004

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У монографії вперше в Україні комплексно досліджені сучасні механізми антикризового управління фінансами підприємства. Розглядаються функціональні та інституційні аспекти антикризового фінансового менеджменту, узагальнено концептуальні засади антикризового управління та проаналізовано його економіко-правове забезпечення. Значна увага в роботі присвячена плануванню та фінансуванню антикризових заходів, методології оцінювання загрози фінансової кризи на підприємстві, а також удосконаленню державної політики фінансової підтримки реального сектору економіки. Автор використовує сучасний економетричний апарат при обробці емпіричних даних, зокрема на основі дискримінантного аналізу розроблена практично орієнтована методика оцінювання ймовірності банкрутства.
Монографія розрахована на працівників органів державної влади, фахівців фінансового сектору, науковців, слухачів магістерських програм та студентів економічних спеціальностей. Буде корисною для бізнесменів, фінансових директорів і менеджерів підприємств, банківських працівників та арбітражних керуючих.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".