Кібербезпека України на сучасному етапі державотворення: теоретико-правові основи

Кібербезпека України на сучасному етапі державотворення: теоретико-правові основи

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Тарасюк А.

Видавництво, місто: Київ : Фенікс

Рік видання: 2020

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 00 Загальні питання науки та культури

Анотація:

У монографії йдеться про фундаментальні засади, особливості та відмінності правового забезпечення кібернетичної безпеки України. За допомогою комплексного методологічного інструментарію та на основі соціонормативного та аксіологічного підходу здійснено порівняльний аналіз правових норм стосовно забезпечення кібербезпеки людини, суспільства, держави.
На цій теоретичній та емпіричній основі розроблено концептуальні правові засади забезпечення кібербезпеки України та практичні рекомендації щодо удосконалення відповідних механізмів. Авторська концепція екстраполюється на процеси, пов’язані з російською анексією Криму та неоголошеною війною на сході нашої держави.
Монографія стане в пригоді науковцям, викладачам юридичних вузів і факультетів, а також юристам-практикам, працівникам правоохоронних органів та всім, хто цікавиться питаннями сучасного інформаційного права.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".