Острозька слов'яно-греко-латинська академія

Острозька слов'яно-греко-латинська академія

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Мицько І. З.

Видавництво, місто: К. : Наукова думка

Рік видання: 1990

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 908 Краєзнавство

Анотація:

У монографії досліджується діяльність слов'яно-греко-латинської академії та літературно-перекладацького гуртка у м. Острозі. Розкривається взаємозв'язок культурного життя з ідеологічною боротьбою на Україні у 70-х роках XVI - 30 роках XVII ст. Вміщено нові дані про визначних українських, російських та білоруських літераторів, полемістів і громадських діячів.

Переглянуло: 251 У закладках користувачів: yuliia.v.mazur@oa.edu.ua olha.pohranychna@oa.edu.ua oleksandr.kolodiuk@oa.edu.ua kateryna.zhuk@oa.edu.ua tetiana.krynytska@oa.edu.ua liliia.pylat@oa.edu.ua nataliia.mosiichuk@oa.edu.ua yevhenii.kukhtei@oa.edu.ua mariia.bondarchuk@oa.edu.ua nataliia.suproniuk@oa.edu.ua alina.proforuk@oa.edu.ua oleksandr.novikov@oa.edu.ua nazarii.makhnovets@oa.edu.ua oksana.hladun@oa.edu.ua anna.moroz@oa.edu.ua anastasiia.ishkova@oa.edu.ua vira.tsokan@oa.edu.ua liubov.biletska@oa.edu.ua sofiia.fedosiuk@oa.edu.ua dariia.klymchuk@oa.edu.ua vladyslav.pokotylo@oa.edu.ua


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".