Гендерна психологія

Гендерна психологія

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Ткалич М.

Видавництво, місто: Київ : Академвидав

Рік видання: 2011

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 159.9 Психологія

Анотація:

Стереотипне розуміння статі, різноманітні упередження щодо відносин чоловіків і жінок у суспільній та міжособистісній сферахформувалися тисячоліттями. Тривалий час вони виконуваливажливу регулятивну функцію. Цивілізаційний прогрес значною мірою позбавив актуальності погляд на чоловіків і жінок як на «сильну» і «слабку» половини людства. Нове бачення цієї проблеми пропонують тендерні концепції, що проголошують рівноправність статей як передумову суспільної гармонії. Цей принцип покладено в основу пропонованого навчального посібника, у якому, крім загальнотеоретичних, методологічних питань, розкрито соціально-психологічні основи тендерної ідентичності, тендерної соціалізації, тендерних відмінностей, вплив тендерних стереотипів на розвиток особистості, соціально-психологічну феноменологію тендерних ролей.
Адресований студентам вищих навчальних закладів. Будекорисний психологам, соціологам, педагогам, усім, хто цікавиться тендерною проблематикою.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".