Голодомор 1932–1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом

Голодомор 1932–1933 років в Україні як злочин геноциду згідно з міжнародним правом

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / наук. ред. Влодимир Василенко, Мирослава Антонович

Видавництво, місто: Київ : ВД "КМА"

Рік видання: 2016

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 94(477) Історія України

Анотація:

У спільному проекті кафедри міжнародного права і Центру міжнародного захисту прав людини Національного університету «Києво-Могилянська академія» зібрано наукові праці українською та англійською мовами викладачів і студентів НауКМА, а також американських правників - дослідників Голодомору 1932-1933 років в Україні. Монографія є узагальненням досліджень, які здійснювалися кафедрою міжнародного права в рамках постійнодіючого щорічного наукового семінару «Голодомор в Україні у світлі Закону "Про Голодомор 1932-1933 років в Україні" і міжнародного права», що відбувався під час Днів науки НауКМА упродовж 2007-2012 років.
Розглядаються складні правові аспекти Голодомору 1932-1933 років в Україні, а саме: методологія його правової оцінки, історико-правовий аспект Голодомору, питання правової кваліфікації Голодомору як геноциду, визначення суб'єктів злочину та потерпілих від нього, а також відповідальності за Голодомор 1932-1933 рр. Окремий розділ присвячений аналізу Голодомору в ширшому контексті радянського геноциду проти української нації.
Монографія розрахована на широке коло читачів - науковців, викладачів університетів та вчителів шкіл, аспірантів, студентів і всіх, хто цікавиться питаннями історичної пам'яті та подоланням спадщини радянського минулого.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".