Православна церква України: конституювання та перспективи розвитку

Православна церква України: конституювання та перспективи розвитку

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Саган О.

Видавництво, місто: Київ : Софія

Рік видання: 2019

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 28 Християнські церкви, секти, деномінації

Анотація:

Православні українці вибороли визнання своєї Православної Церкви як автокефальної. Ця Церква внесена у диптих (список) помісних Православних Церков. Про це сотні років мріяли багато поколінь українців. Проте відсутність державності століттями не дозволяла завершити цей процес. З проголошенням незалежності у 1991 р. на заваді нашому визнанню стало розділення православних між кількома юрисдикціями. І нині, після отримання Томосу, українське суспільство, передусім православні віруючі, потребують внутрішнього консенсусу в осмисленні своєї православної помісності. Потрібне спростування десятків міфів, які супроводжують історію православ’я в Україні уже понад триста років.
У брошурі професора О.Сагана аналізуються історія і проблемні питання конституювання Православної Церкви України та її значення для подальшого розвитку країни.
Для всіх, хто цікавиться проблематикою становлення помісності православ’я в Україні.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".