Управлінський облік

Управлінський облік

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Лень В.С.

Видавництво, місто: Київ : Каравела

Рік видання: 2019

Мова: Українська

Тип: Навчальна

Категорія (УДК): 65 Керування підприємствами. Менеджмент. Організація виробництва, торгівлі, транспорту, зв'язку, поліграфії

Анотація:

У підручнику на системній основі розкривається сутність управлінського обліку, основним завданням якого є підготовка інформації для планування господарської діяльності, контролю роботи окремих підрозділів і підприємств у цілому та прийняття рішень на різних рівнях управління підприємством (фірмою, комерційним банком чи іншим суб’єктом господарювання) в умовах ринкової економіки. Висвітлюються також шляхи оптимізації діяльності підприємств за допомогою методів управлінського обліку. Наведені в кінці кожного розділу задачі і тести дають можливість читачу самостійно глибоко засвоїти навчальний матеріал, здобути навички, необхідні для впровадження у практику господарювання сучасних форм управлінського обліку.
Розраховано насамперед на студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за економічними спеціальностями. Підручник буде корисним також викладачам, спеціалістам-практикам, підприємцям, менеджерам усіх рівнів управління підприємством, керівникам підприємств.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".