Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця : монографія

Стратегічні комунікації в умовах гібридної війни: погляд від волонтера до науковця : монографія

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): / за заг. ред. Л. Компанцевої

Видавництво, місто: Київ : НА С БУ

Рік видання: 2021

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 31 Демографія, соціологія, статистика

Анотація:

Монографія продовжує цикл видань наукової школи Національної академії СБ України з питань стратегічних комунікацій. У цьому виданні узагальнюється досвід України у протидії гібридній агресії РФ, пропонуються технології асиметричних відповідей на цю агресію, надаються практичні рекомендації фахівцям державних і безпекових інституцій щодо протидії деструктивним гібридних впливам на основі аналізу і оцінювання українського досвіду. Автори монографії - представники різних безпекових і державних інституцій, журналісти, волонтери - вирішують спільне науково-практичне завдання - створення системного підходу щодо розбудови стратегічних комунікацій у нашій державі.
Цим виданням можуть користуватися представники сектору безпеки і оборони, державні службовці, здобувані вищої освіти та наукових ступенів, а також усі фахівці, що працюють у сфері інформації та комунікації.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".