Основні підходи до організації захисту критичної інфраструктури в країнах Європи: досвід для України

Основні підходи до організації захисту критичної інфраструктури в країнах Європи: досвід для України

Для перегляду матеріалу потрібно , використовуючи електронну пошту з домену @oa.edu.ua. , або оплатити місячний абонемент, дата початку з моменту реєстрації Вас адміністратором.

Матеріали сайту доступні лише співробітникам та студентам НаУ "Острозька академія".

Автор(и): Єрменчук О. П.

Видавництво, місто: Дніпро : Дніпроп. держ. ун-т внутр. справ

Рік видання: 2018

Мова: Українська

Тип: Наукова

Категорія (УДК): 35 Державне адміністративне управління. Військова справа

Анотація:

Здійснено комплексний аналіз теоретичних і практичних проблем пов’язаних з організацією захисту критичної інфраструктури в провідних країнах Європи. Досліджено понятійно-категорійний апарат у цій сфері. Розглянуто еволюційні процеси та апробований досвід спільної діяльності залучених державних органів та партнерів з приватного сектору різних держав і їх повноваження, основні складові елементи ієрархічної системи важливі для її побудови та функціонування.
За результатами вивчення запропоновано авторське бачення нової організаційно-правової національної моделі захисту критичної інфраструктури. Матеріали монографії не містять відомості, що становлять державну таємницю та службову інформацію з грифом обмеження доступу «Для службового користування» (висновок від 04.10.2018 р.).
Для науковців та практиків,.державних управлінців та представників приватного бізнесу, залучених державних органів та правоохоронців, що здійснюють побудову системи захисту критичної інфраструктури в Україні.


 

Розробка проекту - Відділ інформаційних технологій наукової бібліотеки НаУ "ОА".